دربــاره مــا

AboutUs

معرفـی دکوراسیــون داخــلی قائــم المهــدی

Introduction

شرکت صنایع دکوراسیون قائم المهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) فعالیت خود را بصورت رسمی از سال 1395 آغاز کرده است. در طی مدت فعالیت، پروژه های تخصصی بسیاری بر اساس تفکرات چالش برانگیز کادر مدیریتی شرکت پیاده سازی شده که مهارت و تجربه ما را در طراحی، اجرا و ارائه راهکارهای خاص فنی و تولیدی افزایش داده است.
در حال حاضر شرکت صنایع دکوراسیون قائم المهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) با نیروی انسانی قریب به 40 نفر به عنوان یکی از مجهزترین کارخانجات تولیدی صنایع دکوراسیون و تجهیزات آشپزخانه با مجهزترین امکانات و کادر فنی حرفه ای در زمینه اجرا و مدیریت پروژه های تولیدی-اجرایی ، خدمات خاص و گسترده ای را به مشتریان ارائه می دهد که به تفصیل شرح خواهیم داد.

خــط مشــی

اصول شکل گیری شرکت و به تبع آن مدیریت پروژه ها و عملیات اجرایی آن بر پایه اهدافی معنوی-اقتصادی و در نهایت ایجاد شبکه ای از مشتریان راضی بنا شده، که محصولاتی با طراحی نوین و با کیفیت، سرعت بالا در تحویل کار به مشتری و قیمت تمام شده مناسب محصولات را به نمایش میگذارد.
به طور کلی، روند مدیریت پروژه های شرکت را میتوان اینطور خلاصه کرد:

  • تهیه جدول زمانی و مدیریت منابع برای رسیدن به اهداف پروژه کارفرما
  • تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
    نظارت مستقیم بر روی کیفیت کارهای انجام شده ((Quality Control
    اجرا و تکمیل پروژه در زمان مقرر شده

مامــوریــت

ماموریت ما تشخیص نیاز مشتری و ارائه یک طرح مناسب، بصورت یکپارچه و بر اساس توانمندی خرید فرد، سلیقه، کاربرد، زمینه فکری و پیشینه مشتریان، و سپس اجرای دقیق و با کیفیت پروژه در کوتاه ترین زمان ممکن است.

چشــم انــداز

ما با تمام وجود به قدرت افکار در تغییر نگرش ها، شیوه های زندگی و در نهایت اهداف باور داریم. به این ترتیب روند تولید را به گونه ای طراحی میکنیم که مشتری پس از ثبت سفارش طی 160 ساعت در فضای خود چای بنوشد.

  • هدف ما خلق یک اثر هنری بزرگ در یک زمان کوچک است.

متن ندارد

متن ندارد

صنایع چوب قائم
LOADING