بیشتر بخوانید و بیشتر بدانید

Articles And News

OUR NEWS

اخـبــار مـــا

1 سال پیش
کابینت ممبران چیست؟

کابینت ممبران یک محصول جدید و زیبا با تکنولوژی روکش ممبران یا وکیوم پی وی سی ممبران که بتازگی وارد بازار چوب کشورمان شده و طرفداران بیشماری در این مدت به خود جلب نموده است میباشد.

1 سال پیش
همه چیز درباره پارکت

پارکت در کنار دیگر مصالح مرسوم از قبیل در کف سازی ساختمان از قبیل سنگ و سراميک، از رايج‌ترين کف‌پوش‌هاي خانه ما ايراني‌ها است. احتمالا جالب است که بدانيد زادگاه اين کف‌پوش کشورهاي آلمان و سوئيس است تاریخ ورود پارکت به ایران به سال ۱۳۳۹ بازمی گردد زمانی که مهندسان آلمانی و سویسی برای اجرای پروژه های خود این محصول را به ایران وارد کردند

1 سال پیش
نکات مهم برای خرید کاغذ دیواری

درست است که کاغذ دیواری باعث زیبایی دکوراسیون داخلی میشود ولی نمیتوان هر نوع کاغذ دیواری را برای پوشش دیوارها انتخاب کرد. کاغذ دیواری در انواع مختلفی تولید میشود و نمیتوان هر نوع کاغذ دیواری را بدون اطلاعات کافی انتخاب و مورد استفاده قرار داد. اگر شما هم این سوال به ذهنتان خطور کرده که برای خرید کاغذ دیواری به چه نکاتی باید توجه کرد، در ادامه با دکورآفیس همراه باشید.

1 سال پیش
کابينت MDF يا چوب؟

درباره ساخت کابينت آشپزخانه، MDF در اين مقايسه برنده است. در هنگام مقايسه چوب و ام دي اف، به نظر مي رسد که چوب متريالي قوي و محکم باشد و ام دي اف جايگزيني ضعيف و ارزان براي آن. حقيقت اين است که هم چوب و هم ام دي اف، مزايا و معايبي دارند.

صنایع چوب قائم
LOADING