با تنوع بی نظیر کابینت ها آشنا شوید

Cabinets

Membranes

کابینــت ممبــران

حکاکی و برجسته سازی در کابینت آشپزخانه ممبران موجب گشته تا این سازه ها از محبوبیت بالایی در میان خانواده های ایرانی برخوردار باشند. کابینت آشپزخانه ممبران فضا را زیبا ساخته و به کل دکور خانواده تنوع می بخشد. به علت استفاده از ماشین آلات در ساخت طراحی های زیبا کابینت های ممبران دارای قیمت بسیار مطلوب تری نسبت به کابینت های چوبی ساخت دست بوده و روکش محافظتی PVC در آن موجب عدم آسیب رسیدن به چوب می گردد.

High-Gloss

کابینــت هـایـگلـاس

کابینت آشپزخانه هایگلاس در واقع همون کابینت MDF هست. کابینت هایگلاس، ام دی اف اما لایه رویی آن با یه روکش از جنس پلکسی گلاس پوشیده می‌شود که باعث می‌شود ظاهری براق، شفاف و شیشه‌ای شکل داشته باشد. همین روکش وجه تمایز این دو نوع کابینت است و البته باعث خاص شدن و زیبایی چشمگیر کابینت هایگلاس می‌شود.

Melamine

کابینــت روکــش ملامینــه

ملامینه نوعی روکش است که با چسب، فشار و حرارت بر صفحه ام دی اف ساده اعمال می‌شود. این روکش، در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی در بازار عرضه می‌شود. بسیاری کابینت ملامینه را با لفظ کابینت ام دی اف ساده یا کابینت ام دی اف می‌شناسند.

Wood-Veneer

کابینــت روکــش چــوب

یکی از انواع کابینت کلاسیک که طرفداران خاص خود را دارد و مقرون به صرفه تر از کابینت تمام چوب است کابینت روکش چوب نام دارد. در این سبک ورق های روکش چوب به وسیله دستگاه و حرارت به دربهای کابینت که از جنس MDF ایرانی و خارجی می باشد پرس می شود و سپس توسط دستگاه CNC با طرح های متفاوت و مطابق با سلیقه مشتری ابزار می خورد.

PVC

کابینــت PVC

کابینت پی وی سی نوعی از کابینت آشپزخانه است که از پلاستیک فشرده ساخته شده است. پی وی سی (PVC) نوعی پلاستیک فشرده است که با ورق های نسبتاً ضخیمی که دارد یعنی بین ۱٫۵ تا ۲ سانتی متر یکی از بهترین نوع کابینت های اشپزخانه است. یکی از کاربردهای اصلی کابینت آشپزخانه پی وی سی برای مکان هایی است که استفاده آب در آنجا زیاد بوده و امکان پوسیدگی در کابینت وجود دارد.

صنایع چوب قائم
LOADING