محصولات دکوراسیون داخلی

Decoration Products

تنــوع در ارائـه محصــولات وابستـه به طراحــی دکوراسیــون

Decoration Products

در این بخش سعی شده تمامی محصولات وابسته به دکوراسیون داخلی منزل به صورت یکپارچه و در یک پکیج به مشتری ارائه شده تا علاوه بر زیبایی بصری، هماهنگی بین اجزا و ارتقا کیفیت کار، توانایی ما در درک و اجرای خواسته مشتری و همچنین اطمینان مشتری به روند پروژه افزایش یافته و بتوان یک اثر نسبتا کامل بر جای گذاشت. این محصولات شامل:
پارکت و کف پوش
کاغذ دیواری
قرنیز
تابلو
پرده
سقف کاذب
پوستر سقفی و دیواری

محصــولات دکوراسیــون داخلــی

Decoration Products

پوستر دیواری یکی از محصولات محبوب در سالهای اخیر است که مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است و بخاطر سه بعدی بودن آنها، طرفداران زیادی پیدا کرده است .
پوستر دیواری دیوارپوشی است مانند کاغذ دیواری با این تفاوت که طرحهای روی آن مانند پوستر از یک شکل و موضوع کامل و بزرگ مانند تصویری از یک ساحل و یا عکسی از یک درخت و منظره اطراف آن تشکیل شده است. اکثر تصاویر چاپ شده بر روی پوستر دیواری ها سه بعدی بوده و به همین خاطر به پوستر دیواری سه بعدی خطاب می شوند که بعضیی افراد به اشتباه آن را کاغذ دیواری سه بعدی می نامند.

یکی از مشکلاتی که در طراحی و دکوراسیون وجود دارد طراحی و تزئین سقف می باشد که هم مشکل است و هم هزینه ی هنگفتی نیاز دارد. با وجود پوستر دیواری تمامی این مشکلات حل شده است. در زمینه ی سقف راهکار های زیادی وجود از جمله سقف کاذب وجود دارد که باعث کاهش ارتفاع سقف شده و سقف را سنگین می کند و هزینه ی بالاتری در اجرا دارد. همچنین طرح و رنگ بندی آن هیچگونه تنوعی ندارد و راهکارهایی نظیر نورپردازی و … فقط برای موقعیتی خاص مناسب می باشند. اما در زمینه ی پوستر سقفی باید این نکته را در نظر داشت که بدون محدودیتی بوده هزینه ی بسیار مناسب تری نسبت به روش های دیگر دارد و مهم ترین ویژگی آن زیبایی و واقعی بودن آن است که همین امر جذابیت آن را دوچندان می کند. همچنین میتوان با کمی نورپردازی جلوه ی کار را بسیار بالاتر برد.ویژگی بسیار جالب در پوستر سقفی این است که هیچگونه محدودیتی را در مورد انتخاب طرح ایجاد نمی کند! به این معنی که هر طرح که مورد نظر مخاطب باشد، با بالاترین کیفیت با داشتن فایل اصلی میتوان بر روی پوستر چاپ کرد و آن را بر روی سقف نصب کرد.

قرنیز نواری از سنگ یا چوب یا پلاستیک یا بتن و سیمان بوده که در پایین دیوار و در امتداد آن نصب می‌شود.

قرنیز عموماً نسبت به دیوار برجسته بوده و مهمترین وظیفه قرنیز جدای از زیبایی بصری، محافظت از نازک کاری دیوار در برابر صدمات ناشی از برخورد اسباب و اثاثیه و جلوگیری از نفوذ مستقیم رطوبت و آب از کف به دیوار می‌باشد.

همان طور که مبلمان و سرویس خواب در کنار لوازم دکوری نقش بسیار مهمی در زیبا سازی منزل شما ایفا می کنند. باید بگویم استفاده از پرده برای رسیدن به سبک و سیاقی که به آن علاقه مند هستیم بسیار به ما کمک می کنند.

برای این منظور نیاز است از پرده ای استفاده شود که با تم رنگی حاکم در فضا و سبکی که برای دکوراسیون کردن به آن نیاز داریم نزدیک باشد. تیم طراحی-اجرایی شرکت با در نظر داشتن تمام نکات از جمله: تم کلی کار،نیاز مشتری سبک و سلیقه فرد و ... بهترین مدل پرده را انتخاب و نصب میکنند.

پارکت های چوبی نوعی لایه های مسطح و تخت هستند که جنس آنها از چوب درختان است و برای پوشاندن کف منازل و یا ساختمان ها استفاده می شوند. استفاده از این کفپوش ها از قرنها قبل در اروپا رواج داشته و بعدها در سطح جهان مورد توجه قرار گرفته بطوریکه خرید و فروش آنها حتی به کشورهای دوردست جهان نیز رسیده است.

در حال حاضر از چوب درختان متعددی جهت ساخت و تولید پارکت استفاده می شود. از جمله: چوب بلوط، چوب درخت کاج، زبان گنجشگ، بامبو و افرا.

دیوار های منازل مورد توجه ترین سطوح می باشند که وقتی شخصی وارد فضایی می شود اولین مکانی که مقابل دیدگان او قرار می گیرد دیوار ها می باشد.در نتیجه میزان تاثیر گذاری شان نسبت به دیگر سطوح مانند کف و سقف نیز بیشتر است.

در بعضی منازل مشاهده کرده اید که از مبلمان و لوازم دکوری زیادی برخوردار است اما به مراتب دیده شده است که سطح دیوار ها خالی است در نهایت تاثیر منفی در دکوراسیون کلی منزل می شود.تنها راه حل این مشکل نصب تابلو متناسب با دکوراسیون است.

کاغذ دیواری یا والپیپر (Wallpaper) پوشش تزیینی است که برای پوشش دادن سطوح دیوارهای داخلی در ادارات، منازل و دیگر ساختمان‌ها استفاده می‌شود؛ کاغذ دیواری یکی از جنبه‌های طراحی داخلی به‌شمار می‌آید و با چسباندن روی دیوار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کاغذ دیواری‌ها می‌توانند ساده (به صورت نقاشی) یا به صورت بافته‌شده (مانند آنگلیپتا) یا با الگوهای گرافیکی ساخته شده‌ باشند.

صنایع چوب قائم
LOADING